Szép eredmények a lövészversenyeken

Iskolánk lövészszakkörre járó diákjai gyors egymásutánban két versenyen is megmutatták rátermettségüket.

Nem található automatikus leírás.

A Pécsen megrendezésre került IV. MSSZ-HS Céllövő Versenyen a 13-14 éves lány kategóriában Quell Isabella (8.D) az első, Németh Noémi (8.D) a második helyet szerezte meg. Ugyanebben a korcsoportban a fiúknál Péter Patrik (8.D) az első helyen, Daradics Levente (7.B) a második helyen zárt. A döntőre november 17-én Százhalombattára utaznak a tanulók.
A szintén Pécsen lezajlott Sportlövő Diákolimpia® légpuskás és légpisztolyos megyei döntőjén a III-IV. korcsoportban a lányok között megismétlődött a fenti sorrend, a fiúknál első helyen Daradics Levente, a másodikon Péter Patrik végzett. A döntőnek december 8-án a gimnázium Atlétikai Centruma ad majd helyet.

Gratulálunk sportolóinknak a szép teljesítményhez, és további sok sikert kívánunk!
Beke Zoltán tanár úrnak köszönjük a felkészítő munkát.

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.