„Észforgató” levelező verseny döntője a városi könyvtárban

Május 6-án hat 4.B osztályos diákunk (Fauszt Bernadett – Feith József, Garai Gergő – László Ármin, Bechtel Gerda Hanga – Fehérvári-Farkas Flóra) vett részt az „Észforgató” levelező verseny döntőjén a Solymár Imre Városi Könyvtárban, ahová Bonyhádról és a környékbeli általános iskolákból érkeztek gyerekek a megmérettetésre.

Négy állomáshelyen, párokban kellett megoldani a különböző tantárgyakból (matematika, magyar, környezetismeret) összeállított feladatsorokat, amelyek sokszor meglehetősen nehéznek bizonyultak. Tanulóink azonban felkészültek voltak, így ügyesen vették az akadályokat, és a végeredmény kihirdetésekor Fauszt Bernadett és Feith József állhattak fel a képzeletbeli dobogó legfelső fokára.
Az első három helyen végzettek teljesítményét oklevéllel, könyvvel és könyvutalvánnyal, a többiekét emléklappal,  díjazták, és természetesen egy kis édesség is járt mindenkinek. Az izgalmas verseny után közös pizzázásra invitálták a gyerekeket a könyvtár dolgozói.

Gratulálunk diákjainknak, Pusztai Istvánné és Sántáné Havasi Helga tanító néniknek köszönjük a felkészítő munkát!

A további képek megtekinthetők: Médiatár

 

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.