A tanév elején iskolánk regisztrált a SpaceBuzz programra, melyen a 4. évfolyamosok vesznek részt.
Január 15-én került sor a Városi Tanuszodában az Úszás Diákolimpia vármegyei fordulójára, amelyre a városi verseny 1. és 2. helyezést elért sportolói kvalifikálták magukat.
