Március 5-én, az első három tanítási órán nyílt napot tartottunk, amelyre – legnagyobb örömünkre – rengeteg szülő látogatott el, főleg az alsó évfolyam osztályaiba.
Március 4-én (kedden) délután került sor a mára már hagyománnyá vált városi farsangi mulatságra Bonyhádon.
