Osztályok

Osztályaink

1.b osztály
Osztályfőnök: Kazinczy Viktória – Kovács Andrea

Fenyvesi Geszte Csenge
Füredi Alina
Garai Bettina
Gűth Máté
Haskó Levente
Hopp Klaudia
Horváth László
Horváth Rubin Kendra
Kasler Tibor
Kolos Panna
Kult Katharina
Mayer Máté
Miklós Kasszandra Lolita
Ömböli Marietta Ivett
Pék Viktória
Schmidt Adél
Szijártó Alexa
Szilágyi Levente
Szőts István Dávid

1.c osztály
Osztályfőnök: Eppelné Csanaky Csilla – Reiser Kornélia

Arndt Kristóf
Bachesz Kende
Békési Bence
Bischof Márton
Bogos Csanád Márk
Dominó Iván
Fischer Laura
Huszka András
Ivók Dominik
Jäger Domán
Jäger Lotti
Jäger Molli
János Bernát
Keidl Bíborka
Lukács Zétény
Magyari Ágnes Katalin
Mayer Ádám
Mészáros Emma
Nagyfalusi Izabell
Nász Marcell
Noé Benedek
Salamon Maxim
Simó Dorka
Soczó Laura
Szász Márton

1.d osztály
Osztályfőnök: Szekerczés Zsuzsanna – Vendég Edit

Bagoly Gábor
Bakó Gergő
Beck Hajnalka
Biró Marcell
Biró Petra
Farkas-Kiss Hunor
Hübner Liliána
Koller Ketrin
Kosnás Bence
Licska Ferenc Balázs
Micsku Benedek Ábel
Micsku Emma Sára
Miklós Armandó
Németh Roland
Papp Lili
Sánta Zsombor
Stocker Edina Dóra
Stumpf Lilla
Szőnyi Lili
Szücs Tímea
Takács Zoé
Ziener Zsolt

2.b osztály
Osztályfőnök: Lőrinczy Éva – Glöckner Éva

Boros Rikárdó Gábor
Csopaki Gergő
Daradics Balázs
Dénes Alina
Erős Ajsa
Ezer Adrienn
Farkas Liána
Hammer Gellért
Hoffmann Ármin
Illés Karina
Jakab Attila
Jakab Kata Diána
Káizer Kata
Kató Brigitta
Kató-Forrai Noel
Kis József
Kiszler Ákos
Knipl Zalán
Kovács Virág
Lovász Panna
Niklós Zétény
Pálinkás Fanni
Piczek Zsuzsa
Rittinger Csege
Sánta Jázmin
Szabó Andor
Szénási Gergő Bendegúz
Sztojka Dzsesszika
Váncsa Róbert

2.c osztály
Osztályfőnök: Fausztné Győrfi Tímea – Lovászné Till Ágnes

Balog Dávid
Balog Lili
Bányai Brigitta
Bechtel Blanka Emma
Bogos Patrik
Bolla Liza
Böcz Réka
Budai Jázmin
Csabai Petra
Dávid Botond
Derner Áron
Ferencz Zsombor János
Garai Henrietta
Glöckler Ferenc
Jakab Zita
Klujber Ádám
Kosztancsek Léna
Kovács Emília
Lőrincz Dorián
Máthé Zsombor Róbert
Miklós Natasa
Nagyfalusi Tamás
Németh Karolina
Palkó Panna
Pánki Milán
Popp Ákos
Rónai Bálint Ferenc
Sólyom Zselyke
Szabó Olivér
Tóth Veronika

3.b osztály
Osztályfőnök: Sántáné Havasi Helga – Pusztai Istvánné

Baksa Jázmin Nóra
Bechtel Gerda Hanga
Brettl Milán
Domokos Ákos
Farkas-Kiss Anna
Fauszt Bernadett
Fehérvári-Farkas Flóra
Garai Gergő
Garai Gréta
Győrfi Liza
Huszka Péter
Keszler Kevin
László Ármin
Loosz Mónika
Mándity Olivér
Matuschek Zalán
Miklós Zoltán Sándor
Nász Laura
Palkó Dóra
Palkó Gergő
Piczek Eszter
Sántha Balázs
Szabó Botond
Szemán Szabolcs
Szűcs János András
Vukálovits Ákos

3.c osztály
Osztályfőnök: Érethné Kiss Gabriella – Csizmadiáné Énekes Piroska

Anta Nikoletta Erika
Cseke Adrienn
Dávid Jázmin
Dömény József
Dörömböző Ferenc János
Farkas Ágnes
Füredi Boglárka
Götcz Angelika
György Annabella
Herbert Kíra
Horváth Márió
Kasler Boglárka
Kató Márk
Kucsera Mirkó
Lantos Laura Dalma
Minker Péter
Moldovan Cristian Razvan
Nagy Noel
Pörös Lili Kamilla
Rudics Rebeka
Sebestyén Milán András
Selyem Balázs
Szabó Zsófia
Szőke Fruzsina
Szöllősi Dániel
Takács Enikő

4.b osztály
Osztályfőnök: Zircher Zita – Szegediné Szőts Márta

Böröcz Zsombor Zoltán
Égető Barnabás
Erdős Máté Norbert
Fábián Anna
Gergely Karolina
Gyimóti Zsanett
Heinrich Ákos Norbert
Horváth Bence
Kiss Attila László
Lipics Barnabás László
Miklós Vanessza
Mikóczy Balázs Csaba
Mischl Johanna
Nagy Bálint
Orsós Evelin
Pál Olivér
Papp Mirabella
Patócs Attila
Péter Jázmin
Szabó László
Székely-Sebestyén Luisa
Varga Daniella
Vass Lili Hanna
Virányi Péter
Ziener Balázs

4.c osztály
Osztályfőnök: Szvorényi Jánosné – Bölcsföldi Márta

Anta Alexandra Brigitta
Bogdán Blanka
Borsos Balázs Ernő
Böcz Nóra
Dani Balázs
Farkas Kíra
Géjó Viola
Geyer Artúr
György Krisztián
Haskó Patrik
Hoffmann Botond
Horeczky Dávid
Kajtár Ramóna
Köő Iván
Miklós Kármen Katalin
Miklós Kíra
Niklós Roland
Pék Tibor
Rózsa Krisztina
Sasvári Viktor
Sólyom Bars
Stein Aaron Michael
Sztojka Mária
Tresch Daniella

5.b osztály
Osztályfőnök: Pozsgai Noémi

Bálint Tamás
Balogh Balázs
Dömény Kitti Katalin
Horváth Valentina Valéria
Kovács Róbert János
Kühner Tamás
Miklós Tamás
Nagy Edit
Orsós Csilla Vanessza
Orsós Levente
Ömböli János
Pék Bálint
Rónai Lilla Nóra
Sándor László
Schuller Patrik

5.c osztály
Osztályfőnök: Gyenge-Kovács Eszter

Arndt Olivér
Bogos Attila
Csike Lilien
Deér Zsuzsanna
Erdei Trixi Nóra
Ferencz Eliza Zselyke
Horváth Levente
Huszti Levente
Jenei Milán
Major Kristóf
Markó Melissza
Mészáros Patrik
Orsós Zsuzsanna
Rupa Márió
Szanyi Edit
Szénási Ákos
Szőts Ármin
Tóth Nóra Zsófia

5.d osztály
Osztályfőnök: Kovács Zoltán

Brunner Bence
Busa Anna Dorina
Dávid Bence
Domokos Soma
Hadikfalvi Laura
Illés Hunor
Illés Leila Dóra
Jenei Dávid
Keresztes Panka
Pécsi Marcell Kornél
Poller Novah
Póth Mendel
Sánta Zsófia
Schaub Petra
Stocker Katalin
Szabó Alexa
Szabó Zalán
Szőke Kristóf
Szőke Zalán
Tamás Adrienn
Toms Martin Lajos
Unti Zita
Wáger Bálint

6.b osztály
Osztályfőnök: Horváthné Bék Mária

Antal Virág Eszter
Baksa Míra
Baksa Raul
Bálint Bence Gábor
Baumgartner Katalin
Békési Fanni
Bokodi Szabolcs Kevin
Buzás Barnabás
Daradics Levente
Erményi Léna
Erős Hanna
Fehérvári-Farkas Zsombor
Fertő Roland
Gapp Olívia
Hammer Milla
Huger Attila
Hübner Luca
Juhász Martin
Káizer Eszter
Kiss Csaba
Pulai Kinga
Rittinger Hanna
Schmidt Zsófia
Schnell Tamás
Szabó Laura
Szabó Tamás Lajos
Szőts Zsófia
Tamás András
Ungi Bettina

6.c osztály
Osztályfőnök: Naszádos Zsuzsanna

Borsos Kristóf
Gazsi Lajos Márió
Götz Martin
Günter Rebeka
György Benedek
Hübner Szabolcs András
Keszler Kíra
Kolev Dávid
Krizsán Kitti
Lak Dorottya
Mándity Hédi
Mayer Justin
Mészáros Hanna
Mészáros Máté
Miklós Natália Eszter
Németh Vivien
Rupa Roland Zoltán
Schuller István Valentin
Szabó Hanna Liza
Szalay Rozanne Rozalia
Száraz-Zalai Virág
Szigetvári Dóra
Takács Máté
Toms Krisztián József
Varga Marcell
Varga Nóra

7.b osztály
Osztályfőnök: Genczlerné Herczeg Ágota

Balog Dániel
Boros Katalin
Boros Vivien
Böröcz Flóra
Herbert Réka
Huszti Hanna Laura
Kerner Vivien
Kővári Kinga
Lencz György
Potápi András Árpád
Szücs Lili
Tillmann Zsanna
Vajda Viktor
Virányi Áron

7.c osztály
Osztályfőnök: Forray Edit

Baricz Bálint
Erdős Réka
Haskó Vanilla
Heinrich Réka
Herbert Erik Zoltán
Hesz Noémi
Hideg Martin
Horváth Gergő
Horváth Szandra Beáta
Illés Balázs
Kiss Horka
Loósz Gábor
Micsku Mihály Ferenc
Orsós Valentina
Pápai Kristóf
Szőts Rebeka

7.d osztály
Osztályfőnök: Huszka István

Boros István Kevin
Geyer Medárd
Horváth Bettina Alexandra
Kovács Zsolt
Miklós Amanda
Miklós Elizabet Andrea
Miklós Zoltán
Molnár Zoltán István
Morovik Richárd
Nagy István
Németh Noémi
Orsós Annamária
Pesti Boglárka
Péter Patrik Ármin
Pintér Balázs
Quell Isabella
Szöllősi Zsolt

8.c osztály
Osztályfőnök: Kersák Tamás

Antal Botond
Babus Csenge Kincső
Baranyi Dávid
Bechli Dorina
Beréti Noel
Both Marietta
Deér Tamás
Erős Milán
Fazekas Petra
Ferencz Péter
Forgács Szabolcs
Glöckler Éva
Horváth Ármin
Horváth Bálint
János Barnabás
Karl Dániel
Kasler Viktória
Kiss Csenge
Kiss Hunor
Kovács Ádám Kevin
Malucan Erik
Mihalics Viktória
Pék Anikó
Sebestyén László

Tagozat 1-3.S osztály
Osztályfőnök: Borsosné Schwáb Rita

Fábián Csaba Kristóf
Futó Richárd István
Horváth Ramóna Viktória
Nagy Tímea
Palkó Patrícia
Schaub Gergő Pál
Szigetvári Beatrix

Tagozat 5-6.S osztály
Osztályfőnök: Makkai Ilona

Horváth János Krisztián
Kocsis Csaba
Kovács Krisztián
Kovács Lajos Patrik
Mergl Bence Ferenc
Orsós Márió
Patócs Ármin
Stircz Dániel
Strigens Viktória

Tagozat 7-8.S osztály
Osztályfőnök: Aradi Valéria

Bokodi Szelina Jázmin
Dorn Doroti
Kocsis Kinga
Kovács Eugénia Lívia
Molnár Bence
Palkó Barnabás
Szilágyi Liliána Vivien
Szőcs Klaudia
Wild Adrián

Tagozat 7-8.SA osztály
Osztályfőnök: Nikolov Beáta

Bogos Tamás
Kanalas Beatrix Dzsenna
Sági Pál Dániel
Sárközi Mihály