Hetirend

H E T I R E N D

2020. október 19-től október 25-ig
(8. tanítási hét)
“A” hét

„Ember, megmondta neked, hogy mi a jó, és hogy mit kíván tőled az ÚR!
Csak azt, hogy élj törvény szerint, törekedj szeretetre,
és légy alázatos Isteneddel szemben.”
(Mik 6,8)

 

Hétfő, október 19. (34.)

1. 7:45-kor Schaller Bernadett iskolalelkész asszony áhítatot tart az iskolarádión keresztül.
2. Az áhítatot követően a 8.c osztály rendhagyó történelem órán vesz részt a Völgység Múzeumban.
Kísérő: Szavári Attila szaktanár
3. 9 óra 30 perctől a 7. osztályos fiúk HPV oltása, valamint a korábbi 6. osztályos hiányzók MMR oltása lesz.
Felelősök: osztályfőnökök, Fertőné Kecskés Angéla védőnő
4. A 6. órában vezetőségi megbeszélés lesz.
Felelős: Kovács Ferenc tagintézmény-vezető úr
5. Digitális fogadóórát tartunk.
6. A héten alsó tagozaton Energia őrjárat várható.
Felelős: Sántáné Havasi Helga

Kedd, október 20. (35.)

1. Digitális fogadóórát tartunk.
2. A 2‒3. órában Novák Anett tanítónő minősítése lesz.
3. 14 órától atlétika háziverseny kerül megrendezésre az Atlétikai Centrumban a 4-5-6. osztályos tanulók részvételével.
Felelős: Kult Gabriella tanárnő

Szerda, október 21. (36.)

1. Digitális fogadóórát tartunk.
2. 2. órában a vezetőség Bölcskei Bence tanár úr óráját látogatja.
3. 15 óra az októberi munkaidőnyilvántartások leadási határideje a munkaközösség-vezetők felé.
4. 14 óra 30 perctől a felső tagozatos német munkaközösség német nyelvű könyvek rendszerzését végzi a könyvtárban.
Felelős: Forray Edit felső tagozatos munkaközösség-vezető asszony
5. Ötödik takarítási akció az iskolánk udvarán a 3.c osztály részvételével.
Felelős: Pusztai Istvánné tanítónő
6. A teljes 3. évfolyam egész napos kirándulást tesz Geresdlakra.
Felelős: Zircher Zita alsó tagozatos munkaközösség-vezető asszony
7. A teljes 4. évfolyam egész napos kirándulást tesz Nagynyárádra.
Felelős: Reiser Kornélia tanítónő

Csütörtök, október 22. (37.)

1. Az első tanóra első felében tartjuk az iskolarádión keresztül az 1956-os forradalom és szabadságharcról iskolai megemlékezésünket.
Felelős: Naszádos Zsuzsanna tanárnő
2. A 4. órától tartjuk a Reformáció Napját.
Felelős: Schaller Bernadett iskolalelkész asszony, Szavári Attila tagintézmény-vezető helyettes úr

Péntek, október 23. Nemzeti ünnep

1. 18 órától az október 23-i városi megemlékezésen vesz részt iskolánk képviseletében Kovács Ferenc tagintézmény-vezető úr.

Szombat, október 24.

Vasárnap, október 25.

Közlemények

A 2019/2020. tanévi Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen a legjobb 15 közé jutott tanulók eredményei (az osztályfokok a tavalyi tanévnek megfelelően):

2. évfolyam:
1. hely: Mándity Emma (felkészítő pedagógus: Szvorényi Jánosné)
4. hely: Masa Hanna Nóra (felkészítő pedagógus: Zircher Zita)
12. hely: Baricz Bettina (felkészítő pedagógus: Zircher Zita)
12. hely: Neszter Lilien (felkészítő pedagógus: Zircher Zita)
15. hely: Bischof Mátyás (felkészítő pedagógus: Vértessyné Beck Éva)

3. évfolyam:
6. hely: Huszka András (felkészítő pedagógus: Reiser Kornélia)
13. hely: Garai Bettina (felkészítő pedagógus: Kovács Andrea)
13. hely: János Bernát (felkészítő pedagógus: Reiser Kornélia)
15. hely: Bischof Márton (felkészítő pedagógus: Reiser Kornélia)

5. évfolyam:
7. hely: Feith József (felkészítő pedagógus: Genczlerné Herczeg Ágota)

6. évfolyam:
12. Patócs Attila (felkészítő pedagógus: Jászberényi Zoltánné)

Gratulálunk a sikerekhez tanulóinknak és a felkészítő pedagógusoknak!