Menü Bezárás

Ismét indul a papírgyűjtés

Kedves Szülők!
Kedves Diákok!

Az idei tanévben is folytatódik a papírgyűjtés szeptember 8-tól.

A papír változatlanul a Baumgartner TÜZÉP telephelyén (Bonyhád, Sport utca 1., nyitva tartás: H-P: 07.30-16.30, SZ: 07.00-12.00) adható le.
Főleg újságot, szórólapot, fehét papírt, kartonpapírt lehet gyűjteni. Nem vesznek át ragasztott és keménykötésű könyvet, tankönyvet.

Köszönjük, hogy részt vesznek az iskola környezetvédő munkájában!

Related Posts

This will close in 0 seconds