Menü Bezárás

Rejtély a könyvtárban – Könyvtárismereti foglalkozáson a 4.D

Október 9-én izgalmas kalandban volt része iskolánk 4.D osztályának: részt vettek a városi könyvtár „Rejtély a könyvtárban” című könyvtárismereti foglalkozásán.

A gyerekek igazi kis nyomozóként vetették bele magukat a játékba. Csapatban dolgozva, logikájukat és ügyességüket használva gyorsan kiderítették, ki volt a „tettes”, és azt is, hová rejtették el a könyvtárosok fontos kézikönyvét. A sikeres nyomozás után a résztvevők megérdemelten vehették át a nyomozói oklevelüket.

A program második felében a tanulók megtekintették a könyvtár aktuális kiállítását, majd kedvükre válogathattak a könyvek között, sőt, többen kölcsönöztek is olvasnivalót.

A foglalkozás tanulságos és szórakoztató volt – reméljük, a jövőben újra részesei lehetünk hasonló élményeknek!

A további képek megtekinthetők: Médiatár

Related Posts