Június 9-én Tagozatos tanulóink Abaligetre kirándultak, ahol remek hangulatú, tartalmas napot töltöttek el.
A héten a 2.C osztály tanulói szorgalmasan dolgoztak iskolánk udvarán és játszóterein.
Június 9-én, a 2. órában, iskolánk 2.D osztályos tanulói látogattak el a Völgységi Múzeumba.
A Menő Manó megmérettetésben résztvevő 1-2-3. évfolyamos diákok matematika, magyar, német és angol nyelv, rajz, illetve testnevelés tantárgyakból mérhették össze tudásukat, tehetségüket és állóképességüket az…
A tanév végéhez közeledve iskolánkban a KEVE – Közlekedjünk Együtt, Vigyázzunk Egymásra! program zárására került sor.
Az idei tanévben is megrendezésre került a „Meghívásos szépíróverseny”, melynek célja a szép, esztétikus kézírás fontosságának megőrzése a felgyorsult, digitális világunkban.
Június 3-án iskolánk III. korcsoportos lány röplabdacsapata Debrecenbe utazott a Diákolimpia országos döntőjére.
Ezúton tájékoztatjuk az érintetteket, hogy az idei, 2025/2026-os tanévben a kosárlabdaedzés véget ért!
A HEBE Kft. idén is meghirdette a „Történelmi hősök és példaképek” elnevezésű országos tanulmányi projektversenyét.
Méltó és színvonalas zárása volt a 2025/2026-os tanévnek a Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola táncbemutatója, amelynek június 3-án a Vörösmarty…
