Május 11-én ismét remek eredményeknek örülhettünk: röplabdás lányaink ezúttal a Diákolimpia Strandröplabda országos döntőjében, Budapesten szerepeltek kiválóan.
Két III. korcsoportos lánycsapatunk is bejutott a rangos megmérettetés utolsó fordulójába.
A Hübner Dorottya (6.C), Forray Hédi (5.G), Erős Villő (6.G) és György Korina (7.A) alkotta csapat magabiztos és kiemelkedő játékkal küzdötte fel magát a dobogó legfelső fokára, megszerezve az országos bajnoki címet és az aranyérmet.
Másik csapatunk is szépen helytállt a mezőnyben: a Fábián Viktória (6.B), Soczó Liza (6.G), Noé Zsanna (7.A) és Werner Fanni (7.A) összeállítású együttes a legjobb 16 közé jutott, ahonnan ügyes és lelkes játékuk ellenére ezúttal nem sikerült a továbblépés.
Iskolánk tanulói közül Szabó Péter Tamás (8.C) is szép sikert ért el: csapatával országos 3. helyezést szerzett, ami szintén kiváló teljesítmény.
A lányok felkészítője Varga Tímea tanárnő, a fiúké Máté Norbert tanár úr volt.
Szívből gratulálunk dobogós helyezettjeinknek és minden résztvevő diákunknak!
Köszönjük a felkészítő pedagógusok eredményes munkáját.
A további képek megtekinthetők: Médiatár
