Menü Bezárás

Udvart takarított a 3.D osztály

Szerdán iskolánk 3.D osztálya került sorra az udvartakarítás programban.

A gyerekek lelkesen és szorgosan gyűjtögették zsákba a hulladékot, aminek köszönhetően ismét „szemétmentesek” lettünk.
Köszönjük a munkájukat!

A további képek megtekinthetők: Médiatár

Related Posts

This will close in 0 seconds