Szerdán iskolánk 3.D osztálya került sorra az udvartakarítás programban.
A gyerekek lelkesen és szorgosan gyűjtögették zsákba a hulladékot, aminek köszönhetően ismét „szemétmentesek” lettünk.
Köszönjük a munkájukat!
A további képek megtekinthetők: Médiatár
