Menü Bezárás

 „Le a droggal!” rajzpályázat eredményhirdetése

Május 14-én a Bonyhádi Rendőrkapitányság látta vendégül azokat a diákokat, akik kiemelkedő alkotásokkal szerepeltek a „Bűnmegelőzés világnapja” alkalmából meghirdetett „Le a droggal!” gyermekrajzpályázaton.

A felhívás a kapitányság illetékességi területén működő általános iskolák felső tagozatos tanulóinak szólt.
A pályázat központi témája a Válaszd a helyes utat, mondj NEM-et a drogokra! szlogen volt. A résztvevők rajzaikban azt mutathatták be, hogyan tehetnek a fiatalok saját egészségük megőrzéséért, és milyen fontos szerepe van a tudatos, egészséges életmódnak a mindennapokban.
Iskolánkat szép sikerrel képviselte Magyar Sára, az 5.D osztály tanulója, aki pályamunkájával az előkelő 3. helyezést érte el.
A díjazottakat a szervezők ajándékcsomaggal jutalmazták.

Gratulálunk Sárának a kiváló eredményhez, valamint köszönjük Bechtel Linda Helga tanárnő felkészítő munkáját!

A további képek megtekinthetők: Médiatár

Related Posts

This will close in 0 seconds