Menü Bezárás

Családi istentisztelet az evangélikus templomban

Május 10-én a 2.C osztály tanulói különleges helyszínen, a Bonyhádi Evangélikus Templomban, az istentisztelet keretében köszöntötték az édesanyákat anyák napja alkalmából.

A gyerekek közös dallal és versekkel készültek az alkalomra megjelent szülőknek és nagyszülőknek. A műsor végén meglepetéssel is kedveskedtek a kisdiákok: minden édesanya egy-egy fogalmazást és saját magát ábrázoló rajzot kapott. A szép számban összegyűlt résztvevők meghatódva fogadták a köszöntést, így igazán családias hangulat töltötte meg a templomot.

Köszönjük a gyerekeknek a szívből jövő műsort, a családoknak pedig a megtisztelő jelenlétet!
Köszönet illeti Lovászné Till Ágnes és Fausztné Győrfi Tímea tanító néniket a szeretetteljes felkészítésért.

A további képek megtekinthetők: Médiatár

Related Posts

This will close in 0 seconds