FODISZ Megyei Atlétikai Verseny őszi fordulója

Szeptember 26-án (szerdán) 10 órai kezdettel rendezték meg a PSEG Atlétikai Centrumában a FODISZ Megyei Atlétikai Verseny őszi fordulóját, az idei év első atlétikai versenyét.                                                                      

A gyerekek már napok óta nagy izgalommal várták, hogy részt vehessenek ezen a programon. A II., III. és IV. korcsoportban iskolánk tanulói, valamint szekszárdi, paksi, gyönki és bátai sportolók mérhették össze tudásukat 50 m, 100 m futásban, magasugrásban, távolugrásban, kislabda-hajításban és súlylökésben. Reggel a gyerekek az osztályteremben elkészítették a szendvicseket a népes sportolótábornak, majd kezdetét vette a megmérettetés. Az időjárás kegyes volt, napsütéses szélcsendes időben zajlottak a versenyszámok. Nagyon szép eredmények születtek, az 1-3. helyezetteknek az érmeket iskolánk igazgatója, Andorka Gábor adta át.

Eredményeink:

II. kocsoport (lány)

50 m futás
1. helyezett: Horváth Viktória

Távolugrás
1. helyezett: Horváth Viktória
2. helyezett: Nagy Tímea

Kislabda-hajítás:
2. helyezett: Horváth Viktória

III. korcsoport (fiú)

100 m futás:
1. helyezett: Kovács Lajos
2. helyezett: Mergl Bence
3. helyezett: Orsós Márió

Kislabda-hajítás:
1. helyezett: Kovács Lajos
2. helyezett: Orsós Márió

Távolugrás:
2. helyezett: Orsós Márió
3. helyezett: Kovács Lajos

IV. korcsoport (lány)

Magasugrás:
1. helyezett: Szőcs Klaudia

Távolugrás:
2. helyezett: Szőcs Klaudia

100 m futás
3. helyezett: Szőcs Klaudia

Kislabda-hajítás:
3. helyezett: Kocsis Kinga

IV. korcsoport (fiú)

Súlylökés:
1. helyezett: Molnár Bence

Gratulálunk a szép eredményekhez, Nikolov Beáta tanárnőnek köszönjük a felkészítést!
Köszönet illeti továbbá a Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium tanárait, akik idén is magukra vállalták a szervezés és lebonyolítás feladatait.

A további képek megtekinthetők a Médiatárban.

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.