Zeneiskolai koncerten jártak tanulóink

Iskolánk tagozatának 5-6-7-8., illetve 4.B osztályos tanulói május 15-re meghívást kaptak Kolozsvári Zoltán tanár úrtól és diákjaitól egy hangszerbemutató koncertre a Bartók Béla Zeneiskolába.

Már a program címe is árulkodó volt: „Szintetizátorokról zenélve”, a témáról – „100 éve zenélnek hangversenyeken elektronikus hangszereken is az előadóművészek” – Zoli bácsi beszélt nagyon érdekesen, vetítéssel egybekötve. Természetesen, magán a hangszeren és zongorán is szólaltak meg darabok a zeneiskola diákjainak előadásában, sőt, néhányan még ki is próbálhatták ezeket a zeneszerszámokat.
Az érdekes előadás, a színes műsorszámokból álló program, amely komoly- és könnyűzenei dallamokat egyaránt tartalmazott, nagy tetszést aratott a vendégek körében.

Köszönjük a kedves gesztust, a zenei élményt, Zoli bácsi előadását és a zenészek produkcióit!

A további képek megtekinthetők: Médiatár

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.